Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem
 
 
  Saturday, October 16, 2021 Register Login
 
 
  Top aukcje
 
  
  Jak wystawić przedmiot do sprzedania na Kiermasz.plAby sprzedawać, należy się zarejestrować , a następnie dokonać pełnej aktywacji konta. 

Aby wystawić przedmiot na licytację, kliknij link Sprzedaj znajdujący się na górze strony. Wypełnij formularz sprzedaży i kliknij Krok 2. Zobaczysz, czy wszystkie dane są poprawne i będziesz mógł wprowadzić ewentualne poprawki. Następnie kliknij przycisk Krok 3 i odpowiedz czy chcesz dołączyć obrazek, jesli tak musisz wybrać i załadowac plik (obrazek) a potem kliknąć Zakończ... gotowe! Od tej chwili będziesz mógł łatwo dotrzeć do informacji o przebiegu aukcji przechodząc do strony Mój Kiermasz>Aukcje>Sprzedaję. 

Gdy aukcja dobiegnie końca, na stronie z aukcją w polu Koniec pojawi się napis Zakończona. Na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie wiadomość zawierająca dokładne dane Zwycięzcy. Odpowiedz na tę wiadomość i omów z Kupującym szczegóły transakcji.

 
  
   
 
  
 
 
Terms Of Use   Privacy Statement   Projekt i wykonanie: SASystem.pl